Iniciatyva "Pagalba Moteriai"

 

http://moters-pagalba.lt/iniciatyva-pagalba-moteriai/

NUOŠIRDŽIAI KVIEČIAME JŪSŲ ĮMONĘ PRISIDĖTI PRIE INICIATYVOS „PAGALBA MOTERIAI“
Trumpai apie mus
„Pagalbos moterims linija“ emocinę paramą telefonu teikia nuo 2004 m. Per metus atsakome į 13–15 tūkstančių pagalbos skambučių ir atrašome į maždaug 200–300 elektroninių laiškų. Šiuo metu organizacijoje dirba apie 100 savanorių.
„Pagalbos moterims linija“ suteikia emocinę paramą telefonu kasdien, visą parą. Mūsų veikla paremta savanorystės principu.
Apmokytos konsultantės išklauso, palaiko, suteikia emocinę paramą, būna šalia itin sunkiomis akimirkomis, kai sunku priimti vieną ar kitą sprendimą ir susigaudyti savyje.
Prie „Pagalbos moterims linijos“ telefono budi ir į laiškus atsakinėja savanorės, baigusios specialius 100 valandų mokymus.
Šiuo metu emocinės paramos galima kreiptis nemokamu telefonu 8 800 66366 kasdien ir internetu adresu pagalba@moteriai.lt.
Iniciatyvos tikslai:

didinti „Pagalbos moterimis linijos“ žinomumą, kad kuo daugiau moterų žinotų, kur gali ieškoti pagalbos, kai labai sunku;
surinkti lėšų linijai išlaikyti (surinktos lėšos naudojamos naujiems savanoriams rengti, jau dirbančių savanorių kvalifikacijai kelti, pagalbos linijai viešinti).
Iniciatyvos trukmė:

nuo 2018-11-09 iki 2019-01-10 d. (2 mėn.); pasibaigus šiam laikotarpiui, bendradarbiavimą galima pratęsti.

Nauda Jums (Jūsų įmonės sklaida, žinomumo didinimas):

informacija apie projektą ir dalyvius bus paskelbta svetainėje http://moters-pagalba.lt/projektai/;
dalyvių aktyvi nuoroda į FB puslapį bus patalpinta prie socialinių rėmėjų http://moters-pagalba.lt/remejai/ visą projekto laikotarpį;
informacija apie projektą ir dalyvius bus skelbiama „Pagalbos moterims linija“ FB puslapyje https://www.facebook.com/pagalbos.linija/.
Kaip tai galėtų vykti Jūsų įmonėje?

Jeigu turite el. parduotuvę:
Atrinkite keletą produktų, kuriuos pardavę, tam tikrą procentą galėtumėte skirti paramai (pvz., 3 proc. arba 1 eurą nuo parduotos prekės ir pan.). Prie pasirinktų produktų aprašymo rekomenduojame dėti užrašą, kad Jūsų klientai matytų, jog ir jie prisideda prie paramos, pvz.:
„Pirkdami šį produktą Jūs prisidedate prie iniciatyvos „Pagalba Moteriai“
„…. % nuo šios prekės kainos bus pervesta į „Pagalbos moterimis linijos“ sąskaitą“
„Daugiau apie projektą „Pagalba Moteriai“, kurį remia ir mūsų įmonė, rasite http://moters-pagalba.lt/projektai/“
Įdėkite „Pagalbos moterimis linija“ vizitinių kortelių į siuntas. Jeigu turite galimybių, ant jų savo lėšomis užklijuokite užrašą (lipduką): „Mes remiame „Pagalbos moterims liniją“ arba „Ačiū Jums už paramą“.
Jeigu yra galimybių, svetainėje patalpinkite informatyvią fotografiją apie dalyvavimą projekte. „Pagalbos moterims linija“ logo atsiųsime.
FB profilyje patalpinkite nuotrauką apie dalyvavimą projekte. Galite naudotis jau sukurtais šablonais, kuriuos atsiųsime, arba galite sukurti savo. Pageidautina, kad nuotrauka būtų bent mėnesį laiko. Įkėlus nuotrauką į FB profilį, rekomenduojame įkelti užrašą: „Mūsų įmonė remia iniciatyvą „Pagalba Moteriai“
Pamėkite „Pagalbos moterimis linija“ FB puslapį https://www.facebook.com/pagalbos.linija/
Jeigu el. parduotuvės neturite:
kviečiame pamėgti „Pagalbos moterims linija“ FB puslapį https://www.facebook.com/pagalbos.linija/;
prašome padėti matomoje vietoje „Pagalbos moterims linija“ vizitinių kortelių.
Kita (galbūt turite idėjų, kaip dar galėtumėte prisidėti prie šios iniciatyvos).
Jeigu pageidautumėte paremti šią iniciatyvą:

El. adresu moterulinija@gmail.com praneškite apie dalyvavimą.
Pasibaigus sutartam laikotarpiui, perveskite į sąskaitą tam projektui surinktą pinigų sumą, bet ne mažiau kaip 30 €. Organizacija turi paramos gavėjo statusą.
Asociacija „Kauno moterų linija“
Į. k. 302530203
a. s. LT757300010124639341 Swedbank

Būsime dėkingi, jeigu šią žinią perduosite ir kitiems.

Džiaugsmas, kad kažkam padėjome, – neįkainojamas!