Protingi vyrai sako, kad moteris sulaukusi 30-ies metų tik gražėja, o moterys sulaukusios 30-ies dažnai jaučiasi labiau savimi pasitikinčios, brandesnės, protingesnės. Atsiranda noras ir poreikis dar labiau save mylėti ir savimi rūpintis. Tad šį kartą mūsų įrašas bus apie tai ką reiktų žinoti apie veido odos priežiūrą kai tau virš 30.
Pirmiausiai reikėtų peržiūrėti turimas veido odos priežiūros priemones, nes bėgant metams jas reikia vis pakeist. Oda linkusi labiau sausėti ir jai reikia efektyvesnių drėkinančių priemonių, o turimos ir daugelį metų naudojamos priemonės gali neturėtų reikiamų savybių, todėl teks jas pakeisti efektyvesnėmis. Norint pasiekti geresnį odos drėkinimą siūlome išbandyti  Dr. Rimpler trigubą drėgmės stimuliatorių – gelį su hialurono rūgštimi, dėl savo konsistencijos ir sudėties jis gali būti naudojamas ir kaip serumas. Taip pat reiktų atkreipti dėmesį, kad nors ir kalbama apie veido odos priežiūrą, bet realiai į šią sąvoką įeina ir kaklo bei dekoltė priežiūra, kai kurie makiažo specialistai juokauja, kad moters veidas baigiasi ties krūtimis. Dermatologai šį moters amžių apibūdina kaip labai svarbų tolesnei išvaizdai, nes tai yra pats tinkamiausias metas profilaktinėms odos priežiūros priemonėms, kai jau pradeda ryškėti smulkiosios raukšlelės, atsiranda hiperpigmentacija, dažniau užsikimšusios poros. Atsirinkus reikiamus ir kokybiškus produktus bei laiku juos pradėjus naudoti galėsite dar ilgus metus džiaugtis elastinga ir gražia veido oda.
Dėl hormonų pokyčių, stresų ar kitų aplinkos faktorių, nemažai moterų šiuo laikotarpių susiduria su suaugusiųjų spuogais. Todėl labai svarbų rytais ir vakarais kruopščiai nuplauti veidą specialiu prausikliu (rekomenduojama rinktis švelnesnį prausiklį), pašalinti makiažo ir purvo likučius, ir ant švaraus veido tepti drėkinančius kremus. Norint išvengti greitesnių senėjimo požymių, rinkites priemones su apsauga nuo saulės ( Dr. Rimpler ir Isabelle Lancray kremai puikiai saugo ir nuo žalingo saulės spindulių poveikio). Vakare papildomai naudokite serumus, tada tepkite drėkinąmąjį/ląsteles atkuriantį kremą su peptidais ir kurių sudėtyje yra senėjimo požymius mažinančių ingridientų. www.divergente.lt rekomenduoja Dr. Rimpler naktinį maitinamąjį kremą su natūraliu migdolo aliejumi, lipidais bei proteinais. Nepamirškite ir akių zonos, tai vieta kur smulkiosios raukšlelės išryškėja pirmiausiai dėl daug plonesnės odos. Isabelle Lancray atstatomasis paakių kremas su nano technologija būtų puikus pasirinkimas jį reikia naudoti ryte ir vakare tepant aplink akis. Taip pat rekomenduojame makiažo pagrindui naudoti specialias kempinėles ( pas mūs galite įsigyti nucode profesionalias makiažo kempinėles, kurios yra itin vertinamos makiažo specialistų) ne vien dėl to, kad tolygiai ir gražiai paskirstytumėte kreminę pudrą, bet dar ir dėl to, kad per stipriai jos neįtrintumėte į veido odą.
Laiku pradėjus rūpintis veido oda ir domėtis atitinkamomis priemonėmis rezultatu galėsite mėgautis ne vienerius metus.
P.s Dėl specialiai Jūsų odai tinkamų priemonių geriau visda kreiptis patarimo pas savo kosmetologą.

 

Straipsniui medžiaga surinkta iš šių svetainių:

 https://www.olay.in/en-in/skin-care-tips-and-articles/complete-complexion-skincare-in-your-30s

 http://www.skinbar.com.sg/blog/8-golden-tips-take-care-your-skin-after-30%E2%80%99s

 http://www.health.com/health/gallery/0,,20602604,00.html#how-to-take-care-of-your-skin-0