Vienų laukta, kitų nelabai atėjo žiema su visais savo privalumais ir trūkumais. Labiausiai į orų pasikeitimus reaguoja mūsų oda ir plaukai. Atšalus orams ir prasidėjus šildymo sezonui, dauguma susiduriame su odos išsausėjimu, nesveikai atrodančiais plaukais ir panašiais dalykais, o tada ir nuotaika subjūra. Taigi interneto platybėse radome daug naudingų patarimų kaip rūpintis plaukais bei oda žiemos metu ir sudėjome juos į šį straipsnį. Taigi, esant šaltam orui ir veikiant šildymo sistemoms pirmiausia ko reikia mūsų odai ir plaukams, tai pasirinkti gerus ir kokybiškus produktus.
Plaukų priežiūrai šaltuoju sezono metu rekomenduojama rinktis drėkinančius šampūnus ir kondicionierius, kurie palaikytų drėgmės pusiausvyrą ir saugotų plaukus nuo išsausėjimo. Divergente.lt rekomenduoja rinktis Jungle Fever šampūnus ir kaukes garbanotiems arba nepaklusniems plaukams, nes jų sudėtyje yra gausu įvairių aliejų, kurie ypač naudingi šaltuoju sezonu. Kai jau išsirinkote tinkamas priemones, galvą plaukite neskubėdami, skirkite tam bent 10 min lengvai masažuodamos galvos odą, taip sumažinsite įtampą bei pagerinsite kraujotaką ir plaukai taps sveikesni bei storesni. Žiemą labai svarbu didelį dėmesį skirti plaukų galiukams, kurie kenčia ne tik miego metu nuo trinties su pagalve, bet įvairūs šaliai, kepurės ir panašūs apdarai turi įtakos lūžinėjantiems galiukams, todėl rekomenduojama reguliariai naudoti kaukes ir nuolat plaukų galiukus palepinti aliejais, mes siūlome rinktis Jungle Fever argano aliejų, kuris ir pamaitins, ir apsaugos jūsų plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio. Taip pat jei nuolat naudojate plaukus tiesinančias žnyples ar džiovintuvus būtinai kartu naudokite ir priemones, kurios saugo nuo karščio kaip pvz:. Jungle Fever plaukus tiesinantis skystis.

 

Kaip ir plaukų priežiūrai, taip ir veido odos priežiūrai pirma reikia pasirinkti tam tinkamus produktus, kadangi žiemą oda linkusi sausėti rinkitės drėkinamuosius ir kuo natūralesnius kremus, mes rekomenduojame rinktis Dr. Rimpler arba Isabelle Lancray drėkinamuosius kremus, nes tai yra aukščiausios kokybės dermatologinė kosmetika Jūsų veido priežiūrai. Primename, kad kremus reikia tepti tik ant švarios veido odos, prauskite veidą ne karštu vandeniu, bet drungnu ir jei vasaros metu naudojate prausimosi putas, tai žiemos metu rekomenduojama naudoti kreminės konsistencijos valiklius, puikiai tiks Dr. Rimpler valomasis makiažo kremas jautriai odai, kuris ir nuvalys, ir pamaitins ir drėkins. Norint palaikyti odos drėgmę, veido šveitimui rinkites šiek tiek švelnesnes priemones Dr. Rimpler švelnus veido odos šveitiklis efektyviai pašalins suragėjusias odos ląsteles, nesausindamas jos, o drėkindamas. Taip pat rekomenduojame naudoti trigubos drėkmės stimuliatorių, kurį tepkite ant šiek tiek drėgnos, nuvalytos veido odos arba galite rinktis ir intensyviai drėkinamąjį kremą. Teisingai rūpindamosis veido oda žiemos metu, nepatirsite neigiamo jos poveikio ir galėsite mėgautis puikia išvaizda.

Medžiaga straipsniui rinkau iš šių sveitainių:
1. https://www.femina.in/beauty/skin/tips-to-get-winter-happy-skin-68414-6.html
2. http://tns.thenews.com.pk/beauty-station-hair-care-winter/#.WiPka0pl9Pa
3. http://www.independent.co.uk/life-style/fashion/hair-care-winter-beauty-products-styling-shampoo-dyson-ghd-a8056226.html