Šiuo įrašu norime supažindinti Jus su sparčiai populiarėjančiu, natūralių dezodorantų gamintojais Ben&Anna. Pirmiausia tai nėra tik prekės ženklas, tai yra dviejų labai šiltų ir mielų žmonių vardai.
Po daugelio metų, praleistų Berlyne ši pora nusprendė visus didmiesčio privalumus iškeisti į nedidelį kaimelį. Būdami tikrais veganais, jie ypatingą dėmesį skiria vartojamiems produktams, kuriuos stengiasi pirkti iš ekologiškų šaltinių, kosmetikos srityje visada pasitiki gamtos ištekliais. Taigi, ilgai ieškodami sau natūralaus dezodoranto, kuris nebūtų testuojamas su gyvūnais, ir kurio sudėtyje nebūtų aliuminio, kad ir kaip būtų sunku tuo patikėti, bet jie nerado nei vieno kuris atitiktų jų kriterijus, tad gimė idėja pradėti gaminti patiems.
Po ilgų bandymų ir ieškojimų turime 6 skirtingus dezodorantų kvapus, įprastinėse pakuotėse ir tiek pat 100 proc perdirbamose pakuotėse. www.divergente.lt džiaugiasi galėdama Lietuvos rinkai pristatyti šiuos puikius, savo savybėmis pranokstančius kitus dezodorantus. Ben&Ann griauna mitus, kad natūralūs dezodorantai, negali būti veiksmingi tiek kiek mums įprasti “aliumininiai”. Taip pat jie pabrėžia, kad reikia būti kantriems, nes kiekvienam kūnui reikia laiko prisitaikyti prie natūralios formulės ir tai gali užtrukti iki kelių savaičių kol pajusite efektą.
Kodėl geriau rinktis natūralų dezodorantą, o ne įprastinį?
1. Daugelis ingridientų naudojamų įprastinių dezodorantų gamyboje yra kenksmingi sveikatai, manoma, kad kai kurie iš jų net sukelia vėžinius susirgimus.
2. Natūralūs dezodoratai pagaminti tik iš natūralių ingridientų, be koncervantų todėl yra daug malonesni ir mažiau dirgina jautrią odą. Žymiai mažesnė tikimybė sulaukti alerginės reakcijos.
3. Norint efektyvių priemonių nuo prakaito, net karščiausiomis dienomis ar sporto salėje, reikia rinktis tokius dezodorantus, kurių sudėtyje yra arbatinių ekstraktų ir bikarbonatų. Šių ingridientų dėka pažastys išlieka sausos ir neskleidžia nemalonaus kvapo.