Hemptouch - tai Slovėnijos kompanija, gaminanti dermatologinę kosmetiką iš kanapių. 

Slovėnijoje yra viena seniausių kanapių auginimo tradicijų. Kiekviena kanapių augalo dalis yra teigiamo poveikio šaltinis. Unikali kanapių aliejaus sudėtis giliai drėkina odą, o ne komedogeninė struktūra neužkemša porų todėl tinkama naudoti ir riebiai, ir mišriai odai prižiūrėti. Taip pat sukuria natūralų odos barjerą, kuris leidžia odai išlaikyti natūralią drėgmės pusiausvyrą.
CBD kanabinoidas sparčiai populiarėja visame pasaulyje. Jis subalansuoja organizmų funkcionavimą ir palengvina autoimunines reakcijas. Taip pat tai yra išsigelbėjimas nuo įvairių negalavimų (niežėjimas, pleiskanojimas ir bėrimas) kenčiančiai odai. Itin veiksmingas siekiant palengvinti psoriazės ir atopinio dermatito simptomus, padeda kovoti su nepageidaujamais spuogais. Kanapių hidrolatas pagreitina mikrocirkuliaciją, stimuliuoja odą, ir pagerina porų išvaizdą. Tai pagrindinis veido kremų komponentas.

Hemptouch filosijia: Oda yra mūsų pirmasis kontaktas su pasauliu, anot kompanijos specialistų turėtume būti dėkingi už jautrią odą, nes tai reiškia, kad ji yra atsargi atlikdama apsauginę funkciją. Viskas ką dedame ant odos patenka ir į mūsų kūną, tai taip pat veikia ir priešinga kryptimi. Jautri oda atmeta agresyvų gydymą alkoholio, parabenų ar kitų chemikalų pagrindu, nes jie suardo jau ir taip trapią odos pusiausvyrą. Kiekviena oda gali būti graži ir sveika tereikia kasdienio masažo, tinkamo aliejaus ir žolelių derinio bei reguliaraus drėkinimo.
Kompanija vadovaujasi tvaraus vartojimo principais ir jaučiasi atsakinga prieš žmones ir planetą, todėl savo produktams renkasi natūralius ingredientus, kurių kilmė yra žinoma, nenaudoja ingredientų turinčių neigiamą poveikį aplinkai ir beveik visi ingredientai yra gaunami iš vietinių ūkių kas ledžia turėti trumpą gamybos grandinę.

Hemptouch produkciją rekomenduojama naudoti esant: dermatitui, egzemai, aknei, išsausėjusiai, pleiskanojančiai odai prižiūrėti/ nuraminti. Visa šios kompanijos produktų linija nėra testuojama su gyvūnais ir tinkama veganams. Sertifikuota AROMACERT.