logo-4-1

 Kviečiame susipažinti su dar vienais natūralios kosmetikos gamintojais, kurie šioje srityje dirba jau nuo 1979 metų. Du farmacininkai įkvėpti bičių bendruomenės ir Hipokrato požiūrio į sveikatą ir grožį, pradėjo kurti natūralią kosmetiką iš bičių produktų ir žolelių ekstraktų, kurių sudėtyje nuo 85 % - 100% tik natūralūs produktai, gamyboje nėra naudojami silikonas, parabenai, mineralinė alyva ir daugelis kitų ingredientų, turinčių neigiamą poveikį sveikatai. Siekiant aukščiausio efektyvumo, nuolat bendradarbiauja su mokslinių tyrimų institutais ir universitetais. Kiekvienas APIVITA produktas turis savo funkcijas: hidrataciją, apsaugą nuo aplinkos žalingo poveikio, senėjimo požymių prevenciją ir gydymą.
 Pavadinimas APIVITA ( išvertus iš lotynų kalbos - bičių gyvenimas) puikiai atspindi ir įmonės filosofiją bei siekius nuolat tobulėti ir dirbti, kuriant vertę visuomenei, gamtai ir ekonomikai. Po šiuo pavadinimu slepiasi daugiau nei 300 natūralių, veiksmingų, holistinių produktų skirtų veido, kūno ir plaukų priežiūrai, pagamintų iš aukštos kokybės bičių produktų, unikalių graikiškų vaistažolių ekstraktų ir natūralių eterinių aliejų. Hipokrato požiūris į grožį, gerovę ir sveikatą, kuriant produktus gamintojams leidžia išgauti iš gamtos resursų efektyviausią rezultatą ir leisti puoselėti "kállos", klasikinį graikų vidinį ir išorinį grožį, aukštą estetinę vertę, pusiausvyrą, nuosaikumą ir gerovę.
Šioje įmonėje tikima, kad visuomenė, žmonės ir kultūra yra elementai, priklausantys tai pačiai lygčiai kartu su aplinka, planeta ir gamtos ištekliais. Tvari plėtra užtikrinama, kai visi aukščiau išvardinti dalykai išlieka visiškai subalansuoti. Ši holistinė perspektyva buvo integruota į įmonės verslo strategiją, nuo jos įkūrimo ir iki šios dienos ji ir toliau yra jos strategijos dalis. Taigi, įmonė šalia finansinių tikslų kelia ir aplinkosauginius tikslus, nuolat atlieka tyrimus kokią įtaką jie daro žmonėms bei gamtai. Imasi įvairių iniciatyvų siekdami apsaugoti gamtą nuo užterštumo, kaip pavyzdžiui: savo patalpose turi įsirengę biologinių atliekų apdorojimo sistemą skystoms ir kietosioms atliekoms, susidarančios gamybos procesuose, taip pat nuolat mažina stiklo bei popieriaus naudojimą, naudoja atsinaujinančios energijos šaltinių sistemas ir kelia sau tikslus palaipsniui visiškai pereiti prie atsinaujinančių energijos šaltinių.
APIVITA tai kosmetika draugiška ne tik Jūsų kūnui ir sielai, bet ir aplinkai.