Isabelle Lancray istorija

Isabelle Lancray istorija

Susipažinkite su nuostabia moterimi, kurios dėka galime mėgautis aukščiausios kokybės, profesionaliomis veido priežiūros priemonėmis

Susipažinkite su nuostabia moterimi, kurios dėka galime mėgautis aukščiausios kokybės, profesionaliomis veido priežiūros priemonėmis.

Rosine Gacier, kuri vėliau tapo žinoma kaip Madame Isabelle Lancray, gimė pirmojo pasaulino karo pradžioje kada moterys elegantiškomis kepurėlėmis, stilingas Paryžiaus gyvenimo būdas susipynė su kariais, žygiuojančiais į nežinomo karo frontą. Tuo laiku baigėsi ir ypatingoji Prancūzijos era „Belle Epoque“ kada ji buvo Europos širdis ir siela, kur rodės žmonės gyveno be rūpesčių.
Nuo pat jaunystės Isabelle Lancray svajojo turėti nuosavą grožio saloną, tačiau savo meninius sugebėjimus realizavo dirbdama vieno Paryžiaus žurnalo redakcijoje, paskui reklaminėje agentūroje ir tik gerokai vėliau ji grįžo prie savo svajonės. Su keliais fabrikantais įkūrė įmonę pavadinimu „Isabelle Lancray Paris“ kurioje pradėjo gaminti kosmetiką skirtą veido ir kūno odos priežiūrai, aktyviai ieškodama veiksmingų bei inovatyvių komponentų. Netrukus prestižiniame Paryžiaus rajone, Rue Francois Nr. 1 atidarė savo pirmąjį grožio saloną, kur pirmoji organizavo grožio specialistų tobulinimosi kursus, teikdama oficialius kursų baigimo diplomus. Jos dėka iš esmės ėmė keistis nuomonė apie profesionalią kosmetiką bei kosmetologo profesiją.
Netrukus jos svajonės pranoko visus lūkesčius, mažas grožios salonas išaugo į didelę tarptautinę kosmetikos kompaniją, o jos vardas tapo kokybės ir profesionalumo simboliu.
1962 metais Isabelle Lancray tapo nacionalinio grožio salonų asociacijos prezidente, o 1968 metais Prancūzijoje įkūrė grožio ir kosmetikos gamintojų sąjungą.
Nuo pat pradžių Madam Isabelle Lancray visą dėmesį skyrė tik profesionaliai odos priežiūrai, dirbo su geriausiais mokslininkais ir tik su aukščiausios klasės komponentais, net ir dabar jos vardo mokslinis institutas nuolat atlieka intensyvius tyrimus bendradarbiaujant su įvairių šalių mokslininkais.