"Egyptian Glow" - Egipto saulės įdegį suteikianti pudra 14 gr.

  • Kraunamos nuotraukos
  •    „Egyptian Glow“ – Naujos kartos aukščiausios kokybės deginto molio pudra, kurios dėka suteikiamas švelnus Egipto saulės įdegis. Ji yra užpatenuota ir gaminama Jungtinėse Amerikos Valstijose nuo 1980 m. “Egyptian Earth” originaliu pavadinimu. Dėl savo unikalių savybių ir atspalvio ji kardinaliai skiriasi nuo presuotos pudros ir skaistalų, naudodami ją suteiksite odai švelniai natūralų saulės įdegio efektą, net jei turite labai šviesią odą. Ši Egipto pudra yra praturtinta proteinais, vitaminais ir aliejais, tad neužkemša porų ir pasižymi drėkinančiomis savybėmis. Rekomenduojama ją naudoti ir kaip apsaugą nuo kenksmingų saulės spindulių. Išskirtinė matinė pudros spalva suteikia švelniai rusvą atspalvį, o oda tampa lygi ir glotni. 

     Naudojimas: teptuką reikia lengvai ir švelniai glausti šonais prie pudros ( jokiu būdu netrinti), tam kad paimti nedidelį jos kiekį. Jau su pirmu brūkštelėjimu, ant odos atsiduria toks pudros kiekis, kiek reikia veidui padengti. Pakartotinai dengiant odą, lengvais sluoksniais vieną po kito, įdegio ef,ektas stiprėja. Pudros paviršius purkštas perlamutriniu mikro-sluoksniu dėl prekinės išvaizdos, tik pradėjus dažyti sluoksnis nusivalo, pudra tampa matinė, neblizgi. Ši pudra naudojama ir kasdieniniam, ir profesionaliam makiažui.

     Sudėtis: Titanium oxide, iron oxides (red, yellow, black), Cornstarch, Mica, Fragrance. Nėra parabenų, naftos produktų ir silikono.