Apie mus

 • untitled-artwork-1-1

  Sveiki atvykę į parduotuvę www.divergente.lt

  Šios parduotuvės atsiradimą lėmė didelis noras būti ne tik mama, bet ir pačiai susikurti darbą, kuris patiktų. Prieš keletą metų išbandytas Jungle Fever prekės ženklas taip patiko, kad pradėjus ieškoti kur įsigyti internete ir neradus, kilo mintis pačiai pabandyti prekiauti, po to sekė ir kiti prekės ženklai, kurie yra labai aukštos kokybės, bet mažai kam žinomi ( pvz:. Dr.Rimpler ir Isabelle Lancray). Vėliau atradome Ben&Anna natūralius dezodorantus ir išbandę jų siūlomą produkciją, tapome jų distributoriais Lietuvoje. Taigi, pas mus savo prekę atras klientai mėgtsantys ekologišką produkciją ir ne tik, nes čia natūralios ir profesionalios kosmetikos gamintojai vienoje vietoje. Produktus, kuriuos rekomenduojame įsigyti, atsirenkame labai atsakingai, nors ir ne visi mūsų siūlomi gaminiai yra ekologiški ar netūralūs, bet visi yra aukštos kokybės, netestuojami su gyvūnais ir puikios (nekenksmingos) sudėties. Mes siūlome atrasti bei išbandyti dar neatrastus prekės ženklus, kurie kokybe nenusileidžia jau išpopuliarėjusiems.  Nuolat ir aktyviai ieškom kokybiškų, naujų produktų, kuriuos galėtume Jums pristatyti ir pasiūlyti, nes gali būti jog būtent pas mus atrasite tai, ko seniai ieškojote. Jei turite mums klausimų, ar tiesiog norite pasikonsultuoti, drąsiai rašykite mums elektroniniu paštu info@divergente.lt arba mūsų facebook paskyroje  https://www.facebook.com/divergenteshop/, atsakome kiek tik įmanoma greičiau.

  Šiuo metu rekomenduojame išbandyti:

  Apivita natūralią kosmetiką su bičių produktais iš Graikijos.

  Elixir aukštos pigmentacijos, dekoratyvinę kosmetiką už prieinamą kainą. Netestuota su gyvūnais, be parabenų.

  Itališką naujos kartos plaukų priežiūros liniją Jungle Fever;

  100 proc. natūralius rankų darbo muilus Friendly soap;

  Dermatologinę, aukštos kokybės, be parabenų veido priežiūros produkciją iš Dr. Rimpler ir Isabelle Lancray;

  Natūralią Hemp Seeds produkciją kūno priežiūrai;

  Sertifikuotą CBD produkciją;

  Wet Brush profesionalius plaukų šepečius.

  Ben&Anna natūralius dezodorantus nuo prakaito ( juos galime pasiūlyti mažmenininkams).

  Siunčiame registruotu, pirmenybiniu paštu - 2,5 eur., Nuo 20 eur siuntimas nemokamas;

  Siunčiame Jūsų pasirinktu paštomatu: s dydis - 2,2 eur; m dydis - 2,5 eur., Nuo 20 eur siuntimas nemokamas;

  Galite atsiimti prekes Kaune, Gedimino g. 45 nuo 17,00 val.  ( yra galimybė atsiskaityti grynais pinigais).

   

  Rekvizitai:

  Kristina Kažemėkienė vykdanti indiv. veiklą. Kodas: 766312. PVM mokėtojo kodas:  LT100011363414. Gedimino 45-8, 44239, Kaunas. Telefonas: +37061585591.

  Sąskaitos nr.: LT124010051004092416, AB Luminor bankas. Banko kodas: 40100, SWIFT: AGBLLT2X.ti individualią veiklą Nr.  766312