Apie mus

 • NATŪRALIOS IR PROFESIONALIOS KOSMETIKOS GAMINTOJAI VIENOJE VIETOJE

  Viskas prasidėjo nuo plaukų. Užtrukau tikrai daug metų, kol atsirinkau plaukų priežiūros priemones GARBANOTIEMS plaukams, o tada pagalvojau, kad tokių kaip aš (nuolat ieškančių sau tinkamų produktų) yra labai daug ir gimė draugystė su profesionalams skirta plaukų priežiūros liniją  - JUNGLE FEVER. Po to sekė ir kiti prekės ženklai, buvo labai neįdomu dirbti su jau populiariais prekių ženklais, tad pradėjome ieškoti natūralios kosmetikos ir lygiagrečiai profesionalams skirtos kosmetikos, nes mes manome, kad ekologiška, NATŪRALI KOSMETIKA gali jaustis net labai gerai kartu su PROFESIONALIA KOSMETIKA.

  BEN & ANNA - mylimiausias mūsų prekės ženklas, susiradome, surizikavome ir jų dėka turime nuostabių ir patenkintų klientų ratą. Jums tai tik NATŪRALUS DEZODORANTAS, kuris iš tiesų veikia - mums tai mūsų šeimos verslo pradžia. Visi mūsų parduotuvėje, esantys prekės ženklai yra išbandyti ir naudojami mūsų pačių.

  FRIENDLY SOAP muilai mums pakeitė įprastus prausiklius ir tuo pačiu, šių muilų ir WINNIS ekologiškų priemonių dėka, išsprendėme mažiausio mūsų šeimos nario odos problemas, todėl visada drąsiai galiu rekomenduoti šią produkciją, nes ja tikiu.

  ISABELLE LANCRAY IR DR.RIMPLER dermatologinė kosmetika, daugiau skirta profesionalams, sužavėjo savo istorija, ilgaamžiškumu ir filosofija, o pabandžius (kai kuriuos naudoju ir dabar) buvo aišku, kad noriu iš visos širdies jog ją ATRASTŲ, IŠBANDYTŲ IR PAMĖGTŲ kuo daugiau žmonių, turinčių VEIDO ODOS PROBLEMŲ.

  HEMP SEEDS ir MARRAKESH tai vienintelis prekės ženklas, kuris pas mus atkeliavo būdamas jau gerai žinomas ir pažįstamas, bet vėl gi jų kūno pienelių kol kas mums niekas pakeisti negali - jie tiesiog GERIAUSI.

  Naujausias mūsų iššūkis HEMPTOUCH DERMATOLOGINĖ KOSMETIKA iš Slovėnijos. Labai ilgai svarstėme, daug domėjomės CBD aliejų, kanapių hidrolato ir kanapių aliejaus panaudojimu kosmetikoje, kol nebeliko argumentų kodėl neturėtume susidraugauti ir su jais. Šiai dienai galime pasakyti, kad tai dar vienas geriausias mūsų sprendimas, nes matyti grįžtančius klientus yra geriausia kas gali nutikti pardavėjui.

  Kodel turėtumėte rinktis mus, o ne plačiai žinomą ir didelę parduotuvę?

  • Nepasiklysite prekių asortimente;
  • Mes itin kruopčiai atsirenkame kuo prekiauti, mum svarbu kuo gyvena gamintojas, jo filosofija. Aukščiausias prioritetas - draugystė su aplinka, kurioje mes gyvename ir daugelis mūsų prekių (beveik visi) yra draugiški aplinkai ir gyvūnams;
  • Parašę mums žinutę, atsakymo ilgai laukti nereikės;
  • Užsakymus išsiunčiame dažniausiai dar tą pačią dieną, kad kitą darbo dieną jau galėtumėte mėgautis;
  • Su užsakymu visada gausite vieną ar kitą staigmenėlę, mums patinka DOVANOS - tikiuosi ir JUMS.
  • Nuolat ir aktyviai ieškom kokybiškų, naujų produktų, kuriuos galėtume Jums pristatyti ir pasiūlyti, nes gali būti jog būtent pas mus atrasite tai, ko seniai ieškojote. Jei turite mums klausimų, ar tiesiog norite pasikonsultuoti, drąsiai rašykite mums elektroniniu paštu info@divergente.lt arba mūsų facebook paskyroje  https://www.facebook.com/divergenteshop/, atsakome kaip tik įmanoma greičiau.

  Siunčiame registruotu, pirmenybiniu paštu - 2,5 eur., Nuo 30 eur. siuntimas nemokamas;

  Siunčiame Jūsų pasirinktu paštomatu: s dydis - 2,5 eur; m dydis - 2,78 eur., Nuo 30 eur. siuntimas nemokamas;

  Prekių pristatymas per kurjerius į Jūsų namus ar biurą - 4,00 eur. Nemokamai nuo 30 eur.  

  Galite atsiimti prekes Kaune, Gedimino g. 45 nuo 17,00 val.  (yra galimybė atsiskaityti grynais pinigais arba banko kortele).

   

  Rekvizitai:

  Kristina Kažemėkienė vykdanti indiv. veiklą. Kodas: 766312. PVM mokėtojo kodas:  LT100011363414. Gedimino 45-8, 44239, Kaunas. Telefonas: +37061585591.

  Sąskaitos nr.: LT124010051004092416, AB Luminor bankas. Banko kodas: 40100, SWIFT: AGBLLT2X.ti individualią veiklą Nr.  766312

 • Užsiprenumeruokite naujienas

  Gaukite tik Jums skirtus pasiūlymus, bei pirmi sužinokite mėnesio akcijas.

  P.s naujienlaiškis siunčiamas vieną kartą per mėnesį.